Artykuły

sie 17, 2014

Ugruntowanie i praca z Linią Hary

Stań lub usiądź wygodnie, ugnij lekko nogi w kolanach, weź kilka głębokich oddechów i wejdź w stan relaksacji – medytacji.

Utrzymuj głęboki oddech a następnie pozwól, aby oddech wyregulował się sam, wsłuchaj się w swój organizm.

Skoncentruj się na punkcie Tan – Tien (3 palce ponieżej pępka w środkowej częsci ciała), wyobraź go sobie jako rozgrzewającą się do czerwoności kulę, wizualizuj aż w poczujesz gorąco w tej części ciała, pozwól, aby to ciepło rozlało się po całym organiźmie.

Odczuj, wizualizuj jak linia hary płynie z punktu Tan – Tien do jądra Ziemi, linia hary jest grubości małego palca i najczęściej w kolorze żółtym, pomarańczowym i/lub jasno czerwonym (jak kolory lawy wulkanicznej Ziemi), pozwól sobie połączyć się z Energią Wnętrza Ziemi, to ciepła uzdrawiająca energia (moc, zdrowie, błogość, spełnienie, bezpieczeństwo, niewinność, ugruntowanie), niech ta energia przepełni całe twoje jestestwo na wszystkich poziomach.

Pozostań w tym stanie tyle ile potrzebujesz.

Teraz skoncentruj się na punkcie w klatce piersiowej tzw. siedziba duszy, wyobraź sobie to miejsce jako rozświetlone i rozproszone światło świecy, poczuj lekkość i swobodę, wizualizuje sobie jak to miejsce rozświetla się i oczyszcza z wszelkich brudów i ciemnych plam.

Teraz połącz linię hary punkt Tan – Tien i siedzibę duszy, odczuj to, pozostań w tym stanie tyle ile potrzebujesz, odczuj jak Energia Ziemi z samego jądra wypełnia całe twoje jestestwo.

Skoncentruj się teraz na punkcie ponad głową (około 60 – 80 cm) tzw. punkt ID.

Jest to punkt przypominający mały wir odwrócony stożkiem do góry, łączy on z wielowymiarowym kosmosem z Bogiem.

Połącz linią hary siedzibę duszy z punktem ID, teraz odczuj jak harmonia i równowaga pomiędzy energiami Kosmosu i Ziemi pięknie się równoważą, zobacz – wizualizuj to połączenie: jądro Ziemi – punkt Tan Tien – siedziba duszy – punkt ID, pozostań w tym stanie tyle ile potrzebujesz.

Skoncentruj się na gwieździe rdzenia (3 cm powyżej pępka w centralnej części ciała), odczuj jak esencja gwiazdy rdzenia wypływa swobodnie z tego punktu i rozlewa się poprzez linie hary na aurę i poprzez aurę na całe jestestwo na wszystkich poziomach.

 

Godne uwagi: Znakomitym sposobem uzdrowienia jest koncentracja na gwieździe rdzenia i wyobrażanie sobie owej jako promienistej, słonecznej energii, której źródło jest wieczne, to źródło twojej kreacji. Przykładanie dłoni na to miejsce i wyobrażanie sobie jak energia tego miejsca oczyszcza się i energetyzuje, wyobrażać sobie należy, że jest to nasze słońce wewnętrzne, którego energia i światło przenika całą naszą istotę, otoczenie i płynie w kierunku całego wszechświata. Wyobraź sobie jak owa Energia przenika ciebie całego i uzdrawia na wszystkich poziomach całego jestestwa, jak wprowadza harmonię, równowagę oraz oczyszcza ze wszystkiego, co zbędne i sprzeczne z wolą Boga, niech transformuje owa Energia to wszystko w Bożą Miłość, Czystość, Światłość i Radość.

 

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com