Artykuły

pa 4, 2014

Programowanie Kryształów oraz Wody

Praca z kryształami i różnego rodzaju kamieniami daje dużo radości, satysfakcji no i oczywiście korzyści, wspomagając nas na drodze samorealizacji, poza tym, co tu dużo mówić kamienie są przepiękną formą materii, tzw. nieożywionej, należącą do świata minerałów. 

Okazuje się, że kryształy oraz woda dają się zaprogramować mentalnie i/lub duchowo zgodnie z wolą użytkownika, tzn., że są znakomitymi nośnikami informacji oraz wibracji.

Tak, więc do dzieła: oczyszczamy kryształ za pomocą wody z solą morską (2-3 łyżki soli na szklankę wody, umieszczamy kryształ w roztworze na około 72 godz. czasami wystarczy 48 godz.), mentalnie lub okadzając kadzidłem żywicznym ewentualnie białą szałwią, można także za pomocą modlitwy czy też działaniem energetycznym - bioplazmicznym, – czyli wysyłamy, np. z dłoni czy też oczu strumienie bioplazmy w kierunku oczyszczanego przedmiotu w tym przypadku kryształu z intencją oczyszczenie ze wszystkiego, co jest niekorzystne dla naszego zdrowia, życia itd., itp., oraz sprzeczne z Wolą Boga.

Każde tego rodzaju działania dobrze jest poprzedzić relaksem – medytacją i/lub ugruntowaniem się oraz zebraniu odpowiedniej ilości energii, chociażby poprzez oddechowe techniki oczyszczająco – energetyzujące.

Po oczyszczeniu przystępujemy do programowania: trzymając oburącz w dłoniach kryształ (jak do modlitwy) unosimy na wysokość trzeciego oka (szpicem do góry, jeżeli są dwa, to w pionie), następnie harmonizujemy całe swoje jestestwo na wszystkich poziomach i przesyłamy mentalne polecenie, na co chcemy kryształ zaprogramować:

- np.: niech kryształ ten rozpuszcza blokady na moim czakramie ...................

niech kryształ ten promieniuje (emituje) .................... barwą (kolorem) w celu podniesienia wibracji mojego czakramu ………… (ewentualnie zrestrukturyzowania, odbudowania, naprawienia jakichkolwiek deformacji, itd. itp.)

Kryształy jak i woda uwielbiają Energię Miłości, więc bez oporów, jeżeli pracujesz z Energią Rei Ki to można a nawet wskazane jest dodatkowo dostarczyć energii stosując przekaz Energii Rei Ki, z której nota bene w swoim czasie skorzystamy a kryształ tak naładowany działa potężnie i z pewnością odczujemy jego wdzięczność. Każda forma pozytywnej energii jest mile widziana.

UWAGA: proces programowania kryształów należy powtarzać po każdorazowym oczyszczaniu kryształu o ile nie wprowadzimy programu aby się podczas każdorazowego oczyszczania nie rozprogramowywał, natomiast czyszczenie należy przeprowadzać w zależności od częstotliwości pracy z nim, no i oczywiście charakteru pracy - jeżeli używamy kryształy do rozbijania blokad na czakramach, to wymaga on każdorazowego oczyszczania, ponieważ przejmować może owy z danego czakramu przeróżne zanieczyszczenia energetyczne, emocjonalne i mentalne.

Jeżeli zaprogramujemy kryształ na emisję określonej barwy, to częstotliwość oczyszczania kryształów maleje - pomocnym narzędziem diagnozowania okazuje się być wahadło radiestezyjne zarówno w przypadku, jakich używać programów – afirmacji - modlitw, tzn. co dla danej istoty jest najbardziej wskazane, jak i czy już należy kryształ oczyścić itd. itp.

Nieocenione są tutaj oczywiście wglądy intuicyjne płynące z poziomów Wyższej Jaźni, a także opiekunów – mistrzów duchowych, przewodników duchowych itd., itp.

 

WODĘ PROGRAMUJEMY PODOBNIE JAK KRYSZTAŁY.

Wodę po zaprogramowaniu możemy zamrozić i po rozmrożeniu dowolnie używać bezpośrednio do picia, czy tez parzenia różnych herbat (szczególnie polecam ziołowe),

Można także na takiej wodzie przygotowywać posiłki, co jest także bardzo zalecane.

Osobiście stosuję taką oto inwokację oczyszczająco - programującą:

„Niech dokona się oczyszczenie, zharmonizowanie – zrównoważenie i naenergetyzowanie tej wody, aby spożycie jej przyczyniło się do mojego wzrostu duchowego, zdrowia i Dobra Najwyższego, co jest korzystne dla mnie, otoczenia, innych oraz całego Wszechświata,

Zgodnie z Wolą Bożą, Zgodnie z Wolą Boga, Niech się Stanie, Niech się Dokona!!!

i/lub

„Poprzez Najwyższą Potęgę mojej Nadświadomości, poprzez Najgłębszą Mądrość mojego Wyższego Ja, niech dokona się oczyszczenie, zharmonizowanie ………………… itd.

Jeżeli wodę będą spożywać inne istoty to należy to w inwokacji uwzględnić podając, dla kogo przeznaczona jest woda (wymienić imiennie i/lub wskazać) i jakie ewentualnie ma zadania wypełnić.

Oddziaływanie muzyki na wodę oraz kryształy jest także istotne i wielce korzystne, proszę sobie oglądnąć film, link do niego podaje pod koniec tego artykułu.

Istotne jest także uświadomienie sobie, że możliwości programowania kryształów i wody jest bardzo duża ilość i różnorodność, zależy to od poziomu świadomości oraz inwencji twórczej,

Przed przystąpieniem do wyżej opisanych czynności bardzo dobrze jest wejść w stan relaksacji – medytacji oczyścić intencje co może okazać się bardzo korzystne i przydatne.

Wodę najlepiej przechowywać jest w szklanych ewentualnie kryształowych pojemnikach – zbiornikach w miejscach cichych, spokojnych, przepełnionych „dobrą wibracją”.

Możemy umieszczać pod pojemnikiem lub bezpośrednio na nim afirmacje, mandale i symbole kojarzące się i wyraźnie uosabiające pozytywne myśli, pozytywne wzorce oraz pozytywne programy.

Życzę przyjemnej i owocnej pracy z cudownymi i pięknymi kryształami oraz podnoszeniem wibracji wody a także posiłków, które spożywamy oraz przedmiotów codziennego użytku.

Warto zaznaczyć, że wszelkie struktury krystaliczne doskonale się nadają do programowania czyli są niejako do programowania stworzone.

Polecam ciekawy film (napisy po polsku) pokazujący i opisujący poruszany temat niejako owy poszerzając –  „Wieści z Wody”  są cztery części 

pozdrawiam serdecznie

ALOHA - GREEN994

NAMASTE

 

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com