Artykuły

sie 16, 2014

Modlitwa Anielska

Wielkie Anioły, Archanioły i Archaje Zdrowia

Wszechmogący Boże Ojcze Matko Kosmosu, z którego płynie źródło mojego życia, otwieram teraz moje serce na Twoją obecność. 
Wielkie Anioły, Archanioły i Archaje, które zawsze jesteście ze mną, proszę Was dzisiaj o pomoc.(przywołuję Was prosząc  o pomoc i wsparcie podczas, o, itp…………..) 

Wszechmogący Boże wyślij do mnie Anioły, Archanioły i Archaje Zdrowia (Uzdrowicieli) by były ze mną lub z (... ...tutaj imię osoby w intencji której się modlimy/wyrażamy życzenie - wolę) i napełnij mnie światłem swojej Miłości oraz zdrowia.

Niech to Boskie Światło Miłości transmutuje i /lub transformuje strach, lęki oraz wszelkie obawy, wszystkie zaburzenia i dysharmonie w moim ciele, umyśle i duszy. 
Niech Światło Miłości przywróci harmonię i równowagę w całym moim jestestwie na wszystkich poziomach. 

Niech każda komórka mojego ciała zostanie oczyszczona i uzdrowiona oraz napełni się Światłem i Miłością.
Wznoszę prośbę - życzenie o najlepsze zabiegi/terapie, uważnych lekarzy/ uzdrowicieli/ terapeutów/ i najlepsze z możliwych okoliczności wspierające mnie w uzdrowieniu. 

Zapraszam Was Wielkie Anioły, Archanioły i Archaje, oczyszczajcie moją drogę i wspomagajcie mnie we wszystkim, co jest korzystne dla mojego Dobra Najwyższego.

Niech zawsze i wszędzie będę zanurzony w Miłości, która daje mi siłę, która daje mi spokój, Miłości, która daje mi wewnętrzne wglądy i uzdrowienie.

Jestem Czystym Świetlistym Kanałem Bożej Miłości, Mądrości i Mocy.

„Zgodnie z Wolą Bożą, Zgodnie z Wolą Boga, 

Niech się stanie, niech się dokona."

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com