Artykuły

sty 18, 2017

Terapeutyczne masaże przy pomocy mis dźwiękowych i olejków roślinnych Young&Living

 

Masaż "Aromatyczne Dźwięki"
Aromaterapia i terapia dźwiękowo - wibracyjna
Autorska metoda Grzegorza Zielonko

Terapeutyczne masaże przy pomocy mis dźwiękowych i olejków roślinnych Young&Living,
Masaż "Raindrop Technique" oraz masaż misami dźwiękowymi "ACAMA" terapeutycznej jakości. Jest to kompleksowa praca na ciele fizycznym, psycho fizycznym i energetyczno - duchowym. Kojące dla ciała, umysłu i ducha.

Autorska metoda pracy Grzegorza Zielonko jest oparta na nowoczesnych osiągnięciach w dziedzinie aromaterapii oraz pracy z wibracjami oraz bogatym doświadczeniu w obu tych dziedzinach. Wykonujący masaże przedstawia sie tutaj: aktywny link

Masaż "AROMATYCZNE DŹWIĘKI": Autorska metoda Grzegorza Zielonko
2 masaże w jednym: gongi, misy dźwiękowe i olejki terapeutyczne Young&Living
czas 70 - 80 min.
inwestycja 250 pln.


Masaż Raindrop Technique: Aromoterapeutyczny masaż olejkami Young&Living
czas 40 - 50 min.
inwestycja 200 pln.

Masaż misy i gongi: Więcej informacji o masażach misami, aktywny link
czas 40 - 50 min.
inwestycja 150 pln.

kontakt Grzegorz Zielonko tel. 720 770 898
potrzebujesz informacji o trasach koncertowych, warsztatach rozwojowych, sesjach indywidualnych to wyślij na podany wyżej nr. tel. sms z danymi: imię i nazwisko, adres mailowy, oraz miasto (jeżeli mieszkasz w małej miejscowości lub wiosce podaj nazwę większego miasta w najbliższej okolicy)
zapraszam do eksplorowania moich stron internetowych:
www.solarmusic.in

 

"Raindrop Technique" łączy sztukę aromaterapii z masażem i polega na namaszczaniu ciała (stref refleksyjnych kręgosłupa na stopach oraz samego kręgosłupa) wysoko skoncentrowanymi olejkami – esencjami eterycznymi terapeutycznej jakości, z wykorzystaniem technik wywodzących się z masażu tybetańskiego i masażu Indian Lakota.
Masaż aromaterapeutyczny Raindrop jest typową metodą holistyczną, działającą na organizm na wielu poziomach. Jego celem jest stymulacja każdego organu, mięśnia i kości człowieka na poziomie komórkowym poprzez olejki, które wzmacniają system odpornościowy, przywracają ciału równowagę strukturalno - elektryczną i umożliwiają wydalenie toksyn i/lub chorób z miejsc, gdzie się one znajdują – włączając choroby umiejscowione w umyśle i emocjach (w ciele mentalnym oraz astralnym).
Jej najważniejszym elementem jest moc oddziaływania olejków terapeutycznych najwyższej jakości, osobiście używam i polecam olejki firmy Young&Living.
Większość olejków używanych w Raindriop Technique jest bogata w fenole oraz inne aktywne biologicznie związki o silnych właściwościach przeciwzapalnych, anty infekcyjnych, oczyszczających i regenerujących, poprawiających komunikację na poziomie międzykomórkowym.
Podczas masażu Raindrop korzystam także z olejków, które zawierają duże ilości monoterpenów i półtora terpenów, które jak wiadomo od niedawna posiadają zdolność przeprogramowywania nieprawidłowych informacji w naszym DNA oraz działają antymutagennie.
Cząsteczki olejków wprowadzają do komórek duże ilości tlenu. Działając poprzez receptory i nerwy węchowe, mają konkretny wpływ na układ limbiczny i przysadkę mózgową oraz szyszynkę, dzięki czemu wpływają regulująco na poziomie psychoemocjonalnym, odbudowują zdrowie na poziomie somatycznym oraz zapewniają dobre samopoczucie w ciele.
Warto by jeszcze dodać, że masaż ten jest niezwykle miły i przyjemny a odczucia potrafią być aktywne przez kilka dni. Olejki terapeutycznej jakości wprowadzone do jestestwa podczas masażu Raindrop utrzymują się i są aktywne w ciele przez ok. 3 miesiące.
Technika Raindrop to nauka i sztuka eteryczna.
szczegółowe informacje o "Raindrop Technique": aktywny link

"Masaż misami dźwiękowymi ACAMA" to wspaniały sposób na wprowadzenie do organizmu szerokiego spektrum wibracji, które harmonizują narządy wewnętrzne ciała na wszystkich poziomach. Misy ustawiane są na odpowiednich punktach, miejscach na ciele a ich drgania przenikają bardzo głęboko oddziałując na poziomie psychofizycznym, komórkowych oraz energetycznym, dźwięki i wibracje wpływają na struktury komórkowe oraz DNA oczyszczając i harmonizując.
U podstaw masażu dźwiękiem leży prastara wiedza o istocie oddziaływania dźwięku, która już ponad 5000 lat temu znalazła swoje zastosowanie w hinduskiej sztuce uzdrawiania. Zgodnie z wyobrażeniami ludzi wschodu człowiek powstał z dźwięku, zatem sam jest dźwiękiem. Jedynie żyjąc w harmonii ze sobą i swoim otoczeniem człowiek jest w stanie tworzyć swoje życie w sposób wolny i kreatywny.
Używam mis dźwiękowych "ACAMA" terapeutycznej jakości z instytutu Petera Hessa, oraz gongów tybetańskich, mis czakrowych, dzwonków koshi oraz instrumentów archaicznych.
wibracje mis i gongów wspomagają w:
- rehabilitacji, rekonwalescencji po operacjach i urazach, wylewach i zawałach
– usuwaniu z organizmu toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii, złogów, kamieni i cyst
– leczeniu reumatyzmu, artretyzmu, zwyrodnień stawów, stanów zapalnych i innych dolegliwości kości oraz tkanki łącznej i miękkiej
– łagodzeniu bólów chronicznych, migrenowych, pourazowych, miesiączkowych i porodowych
– leczeniu zaburzeń krążenia, niewłaściwego ciśnienia krwi, chorób serca, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego
– leczeniu chorób kobiecych
– podczas okresu ciąży, pokwitania i menopauzy
– regulowaniu funkcjonowania narządów wewnętrznych i zapobieganiu chorobom nowotworowym
– leczeniu zaburzeń łaknienia i trawienia, otyłości i anemii
– wspomaganiu leczenia nerwic, stanów lękowych, depresyjnych, uzależnień
– likwidowaniu zaburzeń pamięci, zmniejszeniu koncentracji, niezdolności do nauki
– pracy z dziećmi z porażeniem mózgowym, autyzmem i nadpobudliwością nerwową
Ogólnymi ważnymi cechami oddziaływania masażu dźwiękiem są:
- uwolnienie od napięć, oraz usunięcie blokad dzięki głębokiemu odprężeniu,
- harmonizowanie i energetyzowanie organizmu na poziomie komórkowym a także DNA,
- pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywności i mocy twórczej,
- wzmocnienie systemu nerwowego, który wpływa pośrednio i bezpośrednio na odzyskanie radości i chęci do życia
- całościowe oddziaływanie na ciało, umysł i duszę na wszystkich poziomach
W tym stanie, osiągniętym poprzez wibrację dźwięku, usunięte zostają nagromadzone w ciele wszelkiego rodzaju blokady, napięcia i uczucie niepewności. Jest to podstawą ożywienia i wzmocnienia samo-uzdrawiających zdolności organizmu.


NAMASTE

 

 

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com