Artykuły

lis 4, 2017

Szałas Potów - Medycyna Żywiołów

Ceremonia Szałasu Potów - ceremonia tak archetypiczna, jak zasiadanie w kręgu. Dziedzictwo od praprzodków, tradycja obecnie odzyskiwana od Indian, tak północnych (Inipi), jak i południowych (Temazcal). Ceremonia ponownego odrodzenia w łonie Matki Ziemi (ciemnym, wilgotnym, ciasnym i gorącym miejscu).

Przy wsparciu Babć i Dziadków (Kamienie, Rośliny, Żywioły, Kierunki...) udajemy się w głęboką wewnętrzną podróż poprzez czas, przestrzeń, archetypy i aspekty.
Ceremonia Szałasu Potów jest mocnym procesem oczyszczającym (dobre, bezpieczne miejsce, gdzie można zostawić niepotrzebny już bagaż), głęboką transformacją indywidualną i grupową.
Ceremonia Szałasu świetnie współpracuje z Mediciną (różną).

16 grudnia (sobota) Kopaniec 126 (ok Jelenia Góra)

14 - 15 godz. - spotykamy się w przestrzeni Marioli w Kopaniec 126
19:00 rozpalamy ogień ceremonialny, w tym czasie jest przestrzeń na modlitwy oraz ukierunkowanie eneregii na proces
20:00 - 21:00 wchodzimy do szałasu rozpoczynamy Ceremonię Żywiołów

przyblizony czas trwania ceremoni to ok. 2 - 3 godz

w sprawie przestrzenii oraz dojazdu prosze kontaktować się z Mariola 792 789 080
jest możliwość noclegu dla osób przyjezdnych - kontakt Mariola

prowadzenie ceremonii Grzegorz "Ognik" Zielonko tel. 720 770 898

inwestycja 150 pln. szałas + opcjonalnie 50 pln. medycyna "Dziadki"
UWAGA: jest możliwość zapłaty 50 pln. dla chętnych popracować w przestrzeni Marioli, wymagany wcześniejszy kontakt - Mariola 792 789 080
ilość miejsc ograniczona dlatego wymagane wczeniejsze zgłoszenia Grzegorz "Ognik" Zielonko tel. 720 770 898
Mariola 792 789 080

Zapraszamy do wspólnych modlitw, do pracy z ciałem, emocjami i umysłem w dobrym, bezpiecznym miejscu, wśród przyjaznych ludzi przy brzmieniu bębnów szamańskich oraz uzdrawiających pieśni.
Oczyszczenie, transformacja, odrodzenie, poczucie mocy, żeby iść dalej w prawdzie i z otwartym sercem oraz całkowity "reset" umysłu, to niezbywalne korzyści, które wynosimy z ceremonii, och i jeszcze wilczy apetyt.

Przygotowania do ceremonii szałasu potów i pracy z żywiołami:
zabieramy lniane lub bawełniane okrycie (ubranie, prześcieradło, chustę itp.), ręcznik pod pupę (zwłaszcza zimą) oraz ciepłe okrycie. Można wziąć butelki z wodą (zostawiamy przed szałasem).
Każdy szałas ma własną, unikalną energię, w której pracuje, ale też warto przygotować sobie własną intencję. Ciało dobrze jest przygotować jedząc lekkie i proste posiłki (unikać ciężkich smażonych potraw, wskazanym jest wstrzymać się od jedzenia mięsa) oraz w miarę możliwości ograniczyć przyjmowanie używek (zwłaszcza papierosy i alkohol). Wstrzemięźliwość seksualna pozwoli utrzymać wysoki poziom energii w ciele co pogłębi intensywność i głębokość procesu. Ostatni posiłek najlepiej zjeść nie później niż na 3 godziny przed ceremonią.
Jeżeli posiadasz bęben szamaniak, który wytrzyma pracę w szałasie to zachęcamy do zabrania – kilka bębnów pracujących w szałasie jednocześnie bardzo mocno podnosi jakość procesów transformacyjnych.

serdecznie i gorąco zapraszamy

AHO!!!

PRAKTYKA DUCHOWA

kontakt

Grzegorz Józef Zielonko - Green

tel.: 720 - 770 - 898

mail: greendragon994@gmail.com